Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Raft praktik me 4 kate, ideal per te sistemuar produktet e ndryshme ne kuzhine, tualet apo dhome, material plastik rezitent ndaj ujit dhe pluhurit, dizanj i bukur, dimensione: 19.05 x 42.16 x 73.51 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.