Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set me 2 peshqir, Kodi: VP0236, ideale per perdorim ne kuzhine, permasa: 40 x 40 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#52975

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.