Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Nje filxhan i vecante, Ideal per te shijuar qumeshtin, kafen apo cajin e preferuar, mater qeramike me baze per ta ngrohur pijen sa here te doni deri ne temperaturen 55 grade, Me kapak dhe lugen perkatese, Fuqia: 16 W, Peshe e lehte cka e ben te pershtatshem ta merrni kudo me vete ne pune apo shtepi.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.