Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese erezash, seti i pershtashem per cdo kuzhine, permban 12 mbajtese per 12 lloje te ndryshme erezash te vendosura ne 2 kate, me bazen e rrotullueshme per lehtesine tuaj gjate servirjes, Ndertuar nga materiale cilesore, Dizanj elegant cdo i shtoje bukuri kuzhines dhe tavolines suaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.