Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Batanije jashtëzakonisht e butë, me material lesh i perpunuar. Nivelet e ndryshme të ngrohjes ju lejojnë të zgjidhni rehatinë që ju përshtatet. I peshtatshem edhe per tek edhe per dopjo. Me permasa 160*120 Cm Shtrohet poshte carcafeve.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#14023

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Batania

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.