Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtëse magnetike celulari për makine. Montimi inovator magnetik i telefonit në makinën tuaj, tanimë vjen me siguri dhe qendrueshmeri 100%. Me 5 magnet të fortë të integruar, mbajtësi i telefonit magnetik mban të sigurt çdo smartphone, pavarësisht nga veshtiresitë e rrugës ku ndodheni. Rrotullohet 360 grade dhe nuk pengon në asnjë moment shikimin tuaj gjatë ngasjes së makinës.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#75576

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore te Tjere

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.