Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Stolite e pemes se Krishtlindjes, prej druri, me fije ari, shkelqim te bardhe, te kuq dhe shampanje me dizajn thekon, ne nje kase druri. Varni ato ne peme ose ne nje dege dhe jepni shkelqim dekorimit festiv. Ngjyre Shampanje e kuqe e bardhe Materiali i produktit Dru 8 cope Dimensionet e paketes 13x13 cm Gjatesia x Gjeresia 6x6 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96110

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.