Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Stoli i Krishtlindjeve, lule me kapese kadife, e bardhe, me rhinestones argjendi. Kombinoni modele te ndryshme per nje prekje joshese te dekorimit dhe dekorimit te Krishtlindjeve! Ngjyra E bardhe

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96108

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.