Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Stoli i pemes se Krishtlindjes perla e bardhe ylberte. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhesi te ndryshme per nje dekorim dhe dekorim te veçante te Krishtlindjeve te pemes tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen ne jete! Ngjyra E bardhe Materiali i produktit Plastike

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96106

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.