Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Borese uji me pellush, kaq e bukur dhe e ngrohte, perfekte per ditet e ftohta te dimrit.Mund ta perdorni per te ngrohur cdo pjese te trupit si duart, kembet, barkun etj.Vjen me mbyllje te sigurt pa rrjedhje.Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te menstruacioneve, aktiviteteve fizike etj.Kapaciteti deri ne 2 L. Perbehet prej materiali gomine+ pellush.E disponueshme ne ngjyre: roze te hapur, pink, bojeqielli dhe gri.Permasat: 32 x 21.5cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95998

Kategori: Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.