Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Silver Crest Modeli: HO-3099, Perfekt per te pergatitur teper lehtesisht lengje te fresketa e te shendetshme, plot vitamina nga frutat apo perimet tuaja, te përzieni supa/salca te ndryshme ose te pergatisni ushqim per femijet tuaj.Thikat e çelikut teper cilesore e te mprehta shperbejne edhe ushqimet me te forta: akullin, frutat e ngrira ose arrat.Fuqia: 4500W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95336

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.