Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1015, dizenjuar per hekurosje perfekte te rrobave ne menyre vertikale, me pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo lloj materiali duke larguar edhe rrudhat me te veshtira.Vjen me 5 funksione: funksionin e vetëpastrimit, rregullimit te avullit, te temperaturës dhe funksionin e avullit te goditjes. Fuqia: 2200 W Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 380 ml Furnizimi me energji elektrike: nga një rrjet 220 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95325

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.