Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peshore elektronike personale, perfekte per te gjithe ata qe duan te kujdesen per shendetin dhe peshen e trupit te tyre. Vjen me nje dizanj te bukur e teper fin me platforme xhami te temperuar ne ngjyre gri te erret + material ABS dhe me ekran LCD.Sherben jo vetem per te matur peshen por edhe per matjen e shkalles totale te yndyres në trup: muskujve skeletorë, indeksin e masës trupore (BMI), matjen e muskujve, te lageshtise, yndyren nënlëkurore, yndyren viscerale, proteinave, kalorive, matjen e mases kockore etj.Funksionon me bateri te tipit: AAA.Përmasat: 26 x 25*2 cm Funksionon me 2 bateri te tipit AAA. Gama e peshimit: 0,2-180 kg

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95131

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.