Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikrofon me Bluetooth Modeli: Q12, Ideal per karaoke dhe festa, party ose ditelindje.Vjen me butona rregullimi profesional, bass, volumi etj. Dizajn teper elegant dhe komfort per doren tuaj me drita Led te cilat krijojne nje atmosfere teper te vecante.Lidhje Bluetooth e qendrueshme deri ne 10 metra distance me pajisje te ndryshme si ipad, desktop, smartphone etj.Frekuenca: 100HZ-20KHZ Koha e punes: 6-8H Koha e karikimit: 2H Kapaciteti i baterisë: 1200mAh I disponueshem ne ngjyre roze, te zeze dhe blu.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94962

Kategori: Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.