Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtrydhese frutash Juicer Infinity Kodi: VP1622, per leng te fresket dhe te shendetshem ne pak sekonda.E pershtatshme per te gjitha llojet e agrumeve: si limon, portokall etj.Vjen me kapak transparent mbrojtes, sistem te integruar sigurie dhe kundra rrjedhjes.Mjafton te vendosni frutin dhe te ushtroni force per poshte dhe lengu do te shkoje drejte e ne goten tuaj.Perbehet prej materiali inoksi + plastik.Fuqia: 100W Dimensioni: 75 x 150 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94946

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.