Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mix & Go Blender Rosmarino Infinity Kodi: VP1620, blender universal per pergatitjen e shpejte ne pak sekonda te pijeve apo vakteve, smoothie, salca, koktejle apo te grini akullin fale teheve te mprehta prej celiku inoxi, per pergatitje te shpejtë dhe te lehte te vakteve te shijshme dhe te shendetshme.Perbehet prej materiali: alumin, ABS, PP dhe AS plastike.Fuqia e motorit: 300 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 60 Hz Kapaciteti i 2 kontejnerëve: 750 ml , 2 Nivele shpejtesie te ndryshueshme + funksionin e pulsit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94905

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.