Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi:VP1621, perbehet prej materiali celiku inoksi + plastike PP, me nje dizajn elegant te pershtatshem per cdo kuzhine per ngrohjen e shpejte te ujit per pergatitjen e kafes tuaj te preferuar apo cajit.Me kapacitet maksimal: 1.7 liter, deri ne 7 gota.Me baze te rrotulleshme 360 grade dhe filter qe largon papastertite nga uji.Me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon.Fuqia: 2200 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50-60 Hz Përmasat: 22 cm x 14 cm x 22 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94882

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.