Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ibrik elektrik Rosmarino Infinity Kodi: VP1660, Vjen me nje dizajn modern ne ngjyre te bardhe qe pershtatet me cdo kuzhine.Ideal per ngrohjen e ujit per rreth 5 minuta per te pergatitur cajin apo kafen tuaj te preferuar ne menyre te shpejte.Kapaciteti maksimal 1.7 liter, i pershtatshem per 7 filxhane njekohesisht.Me baze te rrotullueshme 360 grade Vjen me mbrojtje nga mbinxehja per ngrohje te sigurt te ujit dhe mbyllje automatike kur uji vlon Fuqia: 2200W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94880

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.