Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngrohese Dysis Modeli: HTR-7404 Kodi: NG0058, ofron ngrohje cilesore gjate diteve te ftohta te dimrit.E pajisur me nje shufer karboni dhe termostat me 4 nivele per te rregulluar nivelin e ngrohjes sipas deshires nepermjet telekomandes.Fuqia: 2000 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94719

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.