Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngrohese Dysis Modeli: S3100.WT Kodi: NG0053, perfekte per ditet e ftohta te dimrit, kjo eshte ajo qe ju nevojitet. Vjen e pajisur me 4 shufra per ngrohje dhe termostat temperature te rregullueshem.Fuqia: 2800 W Siperfaqja e mbulimit: 51 m²

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94716

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.