Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikser dore Vivax Modeli: HM-200WO Kodi: MX0090, ideal per perzierjen e vezeve, miellit, brumit te embelsirave etj, vjen me nje dizajn elegant me doreze ergonomike, teper i lehte per tu perdorur, me 5 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Perbehet prej materiali celiku inoksi + plastik. Fuqia: 200 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94715

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.