Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikser me tas Eta Mezo Modeli: ETA003490010 Kodi: MX0080, Ideal per rrahjen e vezeve dhe pergatitjen e brumit apo kremit te embelsirave. Ene per perzierje me kapacitet:4 litra Fuqia: 600 W Vjen me 3 aksesore perzierje dhe 6 nivele te ndryshme shpejtesie te rregullueshme sipas deshires. Perbehet prej materiali celik inoksi te pandryshkshem + ABS, plastike miqesore me mjedisin duke zbukuruar cdo kuzhine moderne.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94713

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.