Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender dore Eta Rizzo Modeli: ETA105790000 Kodi: MX0035, Ideal per pergatitjen e salcave apo pergatitjen e superave te ndryshme.Vjen me nje nivel shpejtesie, funksion turbo dhe funksion pulsimi.Perbehet prej materiali celik + plastik.Fuqia: 400 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94711

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.