Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mixer Eta Noar Modeli: ETA004490000 Kodi: MX0034, me dizajn ergonomik dhe elegant ne ngjyre te bardhe me doreze, Ideal per rrahjen e vezeve apo per pergatitjen e brumit te embelsirave tuaja te preferuara.Vjen me 3 nivele shpejtesie te ndryshueshme sipas deshires. Kapaciteti i enes: 3.6 L Fuqia: 350 W Gjatesia e kordonit te rrymes: 1.15 m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94710

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.