Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikser Adler Grey Modeli: AD 4201G Kodi: MX0004, teper i thjesht dhe praktik ne perdorim, perfekt per te miksuar perberes te ndryshem ku edhe perberesit me te trashe duke i kthen ne nje mase te lengshme te njetrajtshme pa kokrriza.Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 5 nivele shpejtesie.Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit.Fuqia :300W Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94705

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.