Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ibrik Eta Storio Modeli: ETA918690020 Kodi: IB0035, vjen me nje dizajn teper modern ne ngjyre te zeze perfekt per te ngrohur ujin ne pak kohe apo per te pergatitur cajin, kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Perbehet prej materiali inoksi dhe vjen gjithashtu me tregues per sasin e ujit. Fuqia : 2150 W Kapacitet : 1.7 L

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94677

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.