Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur Tefal Modeli: FV1713E0 Kodi: HE0221, Nje hekur teper praktik per hekurosje vertikale dhe horizontale, Vjen me nje dizanj teper modern me pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo lloj materiali,Fuqia: 2000 W Prodhimi i vazhdueshem i avullit: 24 g / min Ngrohja me avull: 90 g / min Gjatesia e kabllit te energjise: 1.9 m Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 200 ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94667

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.