Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur me depozite Modeli: 24440-56/RH Kodi: HE0184, ideal per hekurosje perfekte te rrobave tuaja, me pllake prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me sistem avulli konstant per te larguar edhe rrudhat me te veshtira.Me performance te larte e cila shkurton kohen tuaj te hekurosjes.Fuqia: 2600 W Fuqi Avulli : 110g Nivele Avulli : 3 Kapaciteti Depozites : 1.3 L Nxehje e Shpejte: 1 Minute Presioni Avullit: 4.5 Bar

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94666

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.