Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur Rowenta Modeli: DW5310D1 Kodi: HE0229, Me nje dizanj modern kaq praktik ne perdorim, Pllake material qeramike rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ofron lehtesi ne hekuroje te rrobave. Me nivele temperature te rregullueshme sipas deshires. Vjen me sistem antikalk, vetpastrimi dhe fiket ne menyre automatike.Fuqia: 2700 W Depozita Ujit: 300 ml Sistemi Avullit: 45g/min-180 g/min Presioni Avullit: 8 bar

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94661

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.