Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur Adler Modeli: AD 5019 Kodi: HE0002, dizenjuar per hekurosje perfekte te rrobave, me pllake qeramike e cila rreshqet lehte ne cdo lloj materiali duke larguar edhe rrudhat me te veshtira.Nxehet ne vetem pak sekonda.Fuqia: 1600 W Depozita e Ujit: 100 ml Sistem kunder rrjedhjes Presioni i Avullit: 10 g/min

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94649

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.