Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Prerese Mishi Camry CR 4702 Modeli: Kodi: GR0064, perfekte per te prere mishin e ngrire ose jo ne feta, proshuten, sallamin etj.Perbehet prej materiali celik inoksi, i papershkrueshem nga uji dhe teper i lehte per tu pastruar.Trashesine e prerjes mund ta zgjidhni vete sipas deshires nga 0-15mm. Fuqia: 500 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94645

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.