Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Unaze per femra, vjen me nje dizajn kaq te vecante, e kombinueshme me cdo veshje dhe aksesor tjeter.Perbehet prej materiali stainless steal ne ngjyre gold qe nuk nxihet.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94591

Kategori: Bizhu & Aksesore, Femra, Unaza

Elektronik&jewelery
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronik&jewelery
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.