Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Varese per femra, vjen ne ngjyre gold me nje dizajn teper elegant me inicial D, kaq e bukur.Dhurata perfekte qe mund ti beni vetes apo te afermve tuaj per te cilet iniciali ka kuptim te vecante.Perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk leshon ngjyre.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94587

Kategori: Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Elektronik&jewelery
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronik&jewelery
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.