Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Organizuese tualeti metalik, vjen me nje dizajn teper unik me shtrese mermeri dhe skelet metalik gold, Ideal per mbajtjen e produkteve te kozmetikes, shampot, furcat e dhembeve apo produkte te tjera.Dimensionet: 34.5 x 13 x 7.5cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.