Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks Me Bluetooth Modeli: RX-8135A, Ideal per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj pasi vjen i pajisur me mikrofon dhe drite Led i cili i jep atmosfere ambientit tuaj.Suporton USB, karte memorie dhe fish Aux. Mund te lidhet gjithashtu me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX. Me bateri te integruar. Funksionon 8 ore per nje karikim te plote. Fuqia: 1200W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94470

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.