Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kostum sportiv per vajza perbehet nga 2 pjese: hoodie + tuta te gjata. Material cilesor pambuku qe i ben te voglat tuaja te duken bukur por edhe te ndihen shume komode.I disponueshem ne ngjyre mente dhe pjeper. I pershtatshem per moshat nga 5 deri ne 14 vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.