Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kostum sportiv per djem, perbehet nga 2 pjese: hoodie + tuta te gjata. Vjen nje dizajn modern qe femijet tuaj do e pelqejne shume. Material cilesor. I pershtatshem per moshat nga 9 ne 16 vjec. I disponueshem ne ngjyre blu te erret dhe kafe.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94184

Kategori: Fashion, Veshje Meshkuj, Veshje Set

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.