Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set sportiv per vajza "Adidas" i perbere nga 2 pjese: bluze me menge te gjata + tuta te gjata. Material cilesor pambuku qe do i bejne te voglat tuaja te duken bukur por edhe te ndihen shume komode.I pershtatshem per moshat nga 3 ne 10 vjec. I disponueshem ne ngjyre lejla dhe te kuqe.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94179

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.