Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

RGB Led Ring Light, Unaze kaq e vecante vjen me 15 kombinime ngjyrash te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Perfekte per te realizuar fotot dhe videot me te bukura nga artistet e grimit, stilistet e flokeve etj, mjet teper profesional per te krijuar video/foto ne kohe reale me smartphone per Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites si drite e ngrohte/drite e ftohte/drite natyrale.Ideale per studio fotografie, makeup-i dhe kudo.Indeksi i interpretimit te ngjyrave: > 90 Tensioni: 5 VFrekuenca: 50-60 Hz Fuqia maksimale: 25 W Shkelqimi i rregullueshem: 10-100% (10 nivele) Materiali: ABS + PC Diametri: 30 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94149

Kategori: Elektronika, Foto & video, Aksesore

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.