Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

RGB Led Ring Light, Unaze kaq e vecante me 80 llamba dhe 15 kombinime ngjyrash te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Perfekte per te realizuar fotot dhe videot me te bukura ne erresire, mjet teper profesional per te krijuar video/foto ne kohe reale me smartphone per Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites si drite e ngrohte/drite e ftohte/drite natyrale.E pershtatshme per telefona celulare deri ne 6.5 inch Ideale per studio fotografie, makeup-i dhe kudo.Temperatura e ngjyrës: 3000K-6000K Indeksi i interpretimit të ngjyrave: >90 Tensioni i hyrjes: 5V Frekuenca: 50-60 HZ Lumenet: 1000 LM Fuqia maksimale: 25 W Shkelqimi i rregullueshem: 10-100% (10 nivele) Diametri:20 cm Materiali: ABS + PC

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94148

Kategori: Elektronika, Foto & video, Aksesore

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.