Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Dsp Modeli: KJ-2099, perfekt per te bere receta te ndryshme lengjesh te fresketa plot vitamina. Vjen me nje ene me kapacitet 2L ne ngjyre transparente nga ku mund te shihni procesin.Perbehet nga 4 tehe te mprehta celiku te cilat copetojne ne detaje dhe bejne lengjet tuaja te fresketa.Teper i lehte per tu pastruar.Vjen me 15 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Gjithashtu mundeson grirjen e akullit.Fuqia: 1800W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94111

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.