Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Nje liber me 300 aktivitete mesimore si "bej veprat", "bashko pikat", "dil nga labirinti" etj. Libri ka 288 faqe. Gjinia Djale vajze Mosha e sugjeruar I pershtatshem per femije mbi 6 vjeç. Gjatesia x Gjeresia 23x16 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94048

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.