Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kanister per ushqime; Kanister qelqi me kapak bambuje per te ruajtur ne menyre hermetike ushqimet si: spageti, oriz, drithera, caj, karamele, arra, etj.; I përshtatshëm për përdorim në kuzhinë, shtëpi, restorant dhe hotel; Me kapacitet: 685 ml.Dimensione 108*103 mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.