Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Varkë Me Fryrje E Kuqe Explorer Pro ”Intex” Për 2 Persona Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 196x102x33 cm. – Kapaciteti 120 kg – Kati i ngurtë i fryrë nga konstruksioni special për rehati – Litar mbajtës rreth perimetrit – Përmban një copë riparimi Produkti shitet pa lopata. * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93502

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.