Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Stilolaps Plazma Lazer, vjen me 9 nivele per realizimin e trajtimeve te ndryshme, ku nivelet me te ulta perdoren per njollat e fytyres, poret ndersa nivelet me te larta perdoren per nishanet. Funksionon me teknologjine e gjenerates se 6-te nga Gjermania, duke ndihmuar ne menyre te sigurt ne heqjen e menjehershme te pigmentimit te fytyres dhe njollave, lythave, nishaneve, tatuazheve etj.Me ekrani LCD ku tregohet se sa fuqi dhe intensitet perdor. Karikohet me fishe USB, punon me shume se 5 ore pas nje karikimi te plote.Fuqia: 5.5 W Tensioni: 3.7 V Permasat: 3,5 x 18cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93499

Kategori: Bukuria & Shendeti, Kujdesi lëkures, Fyryra

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.