Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks me Bluetooth 8" Modeli: BT-817 , perfekt per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj.Vjen me nje vend te posacem per te mbajtur telefonin nderkohe qe e lidhni me bluetooth dhe shijoni atmosferen. Ka vend per karten TF, hyrje USB, AUX 3,5 mm , Radio FM, Ekran dixhital LED, lidhje BF, MIC Fuqia dalese: 30 W Kapaciteti i baterise: 1800 mAh .3.7V Frekuenca: 55Hz-20KHz

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93494

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.