Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese thikash dhe aksesoresh te tjere kuzhine si luge, pirunj, thika etj me 4 ndarje. Perbehet prej materiali plastik teper cilesor me dizajn elegant.Permasat: 16 x 13 x 16cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.