Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cigare elektronike Adada XL, vjen me shije te ndryshme dhe teper te shijshme: shalqi, luleshtrydhe me akullore, cocacola, rrush etj. Mundeson 2500 thithje.Permasat: 21 x 110mm Material cilesor prej metali me dizajn ergonomik e te vecante.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.