Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Skateboard per femije, me dizenjo 3D teper te vecante per vajza dhe djem.Vjen me derrase teper rezistente ndaj goditjeve dhe antirreshqitjes. Dimensionet: 80 x 20 x 10cm Pesha maksimale e mbeshtetjes: 110 lbs / 50 kg Dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93468

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.