Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Skateboard per femije, me dizajn 3D te vecante dhe terheqes per te gjithe ata qe pelqejne aventuren.Teper rezistent ndaj goditjeve, antirreshqitjes, vjen me 4 rrota prej materiali PVC teper rezistente.Zgjidhni modelin tuaj te preferuar per t'ja dhuruar femijes tuaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93467

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.